Karácsony: nemzeti lobogó és Pride-zászló is kikerül az Erzsébet hídra

Karácsony Gergely szerint a felvonulás idejére nemzeti lobogó és Pride-zászló is lesz az Erzsébet hídon.

A főpolgármester úgy látja, a Mi Hazánk kezdeményezése a híd fellobogózásáról azt üzeni, hogy a Budapest Pride-ot nemzeti ünneppé tennék.

A 444.hu beszámolója alapján.

444.hu8 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír