Tanács Zoltán szerint vége a NER propagandisták korszakának
Tanács Zoltán a Kontroll.hu szerint közösségi posztban azt írta: "eljött az igazság pillanata" a NER propagandistái számára, és szerinte a "hazugsággyár" megszűnőben van.
A tudományos és technológiai miniszter úgy fogalmazott, a bukott rezsim oligarchái nem nemzeti nagytőkések, hanem strómanok.
7 órája