Tanács Zoltán szerint vége a NER propagandisták korszakának

Tanács Zoltán a Kontroll.hu szerint közösségi posztban azt írta: "eljött az igazság pillanata" a NER propagandistái számára, és szerinte a "hazugsággyár" megszűnőben van.

A tudományos és technológiai miniszter úgy fogalmazott, a bukott rezsim oligarchái nem nemzeti nagytőkések, hanem strómanok.

kontroll.hu7 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír