A Sándor-palota megszólalt az elnök eltávolításáról szóló módosításról
A Sándor-palota reagált a köztársasági elnök eltávolításáról szóló Alaptörvény-módosításra: a jogállamiság tiszteletben tartását hangsúlyozták, és óvták a parlamenti többséget a közhatalom önkényes gyakorlásától.
A Telex beszámolója szerint ezt közleményben jelezték.
8 órája