A Sándor-palota megszólalt az elnök eltávolításáról szóló módosításról

A Sándor-palota reagált a köztársasági elnök eltávolításáról szóló Alaptörvény-módosításra: a jogállamiság tiszteletben tartását hangsúlyozták, és óvták a parlamenti többséget a közhatalom önkényes gyakorlásától.

A Telex beszámolója szerint ezt közleményben jelezték.

telex.hu8 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír