A HVIM szerint aktivistáik leszedték a szivárványos zászlókat az Erzsébet hídról
A Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom (HVIM) közlése szerint aktivistáik szombaton eltávolították a szivárványos zászlókat a budapesti Erzsébet hídról.
A hídon a Pride menet is áthalad majd.
A hírt a 24.hu közölte.
24.hu6 órája
Még több friss hír
Európai hőség: Párizsban tiltják az utcai ivást, sorra elmaradnak programok
szeretlekmagyarorszag.hu11 órája
Töltés
Hangos lapszemle
Kényes területen tűnt fel egy tucat kínai és orosz repülő
privatbankar.hu10 órája
Hatalmas mennyiségű konténert rendel egy hajótársaság
transpack.hu10 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva