A HVIM szerint aktivistáik leszedték a szivárványos zászlókat az Erzsébet hídról

A Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom (HVIM) közlése szerint aktivistáik szombaton eltávolították a szivárványos zászlókat a budapesti Erzsébet hídról.

A hídon a Pride menet is áthalad majd.

A hírt a 24.hu közölte.

24.hu6 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei