Délután 1-re már megdőlt a napi melegrekord, közeleg a nagy hőség

Délután 1 órára már megdőlt a maximum-hőmérsékleti rekord Magyarországon.

A Telex szerint az a rendkívüli hőség, amely napok óta sújtja Nyugat-Európát, most éri el hazánkat, és a következő napokban tovább fokozódhat.

telex.hu2 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei