Vízkorlátozás Nagyrábén: napközben alig jön víz, a tározó kiürülőben

Vízkorlátozást vezettek be a Hajdú-Bihar megyei Nagyrábén, mert a hőségben megugrott fogyasztás miatt a települést ellátó víztározó majdnem kiürült.

Az RTL szerint a kétezer fős faluban napközben alig csordogált a víz, a lakók főzni és mosni sem tudtak.

A helyzet a háztartások napi kiadásait is érintheti.

portfolio.hu8 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei