Gurul a dinnye, no meg a szezonja!
Idén július 23. és augusztus 2. között zajlik a "Nyár, dinnye, szeletem" szlogennel futó dinnyefogyasztást ösztönző kampány, amely a magyar görög- és sárgadinnye kiváló minőségére, változatos felhasználhatóságára hívja fel a figyelmet.
10 hónapja