Gurul a dinnye, no meg a szezonja!

Idén július 23. és augusztus 2. között zajlik a "Nyár, dinnye, szeletem" szlogennel futó dinnyefogyasztást ösztönző kampány, amely a magyar görög- és sárgadinnye kiváló minőségére, változatos felhasználhatóságára hívja fel a figyelmet.

magyarmezogazdasag.hu10 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei