A jegybank tízmillió forintos bírságot szabott ki

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) tízmillió forint felügyeleti bírságot szabott ki a KEG Közép-európai Gázterminál Nyrt.

-re – tájékoztatta a társaság a befektetőket szombaton, a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján.

hirstart.hu10 éve
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei