A jegybank tízmillió forintos bírságot szabott ki
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) tízmillió forint felügyeleti bírságot szabott ki a KEG Közép-európai Gázterminál Nyrt.
-re – tájékoztatta a társaság a befektetőket szombaton, a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján.
10 éve