Ruszin-Szendi: 700 milliós volt a tartalékos toborzási „fejpénz” program
Ruszin-Szendi Romulusz szerint 700 millió forintba került az a tartalékos toborzási program, amelyben az új katonák "beszervezői" akár 500 ezer forintos fejpénzt kaptak a behozott újoncok után.
A hadügyminiszter a Portfolio szerint azt mondta: "a haderő nem piramisjáték".
A kiadás végső soron a közpénzek felhasználását érinti.
4 órája