Ruszin-Szendi: 700 milliós volt a tartalékos toborzási „fejpénz” program

Ruszin-Szendi Romulusz szerint 700 millió forintba került az a tartalékos toborzási program, amelyben az új katonák "beszervezői" akár 500 ezer forintos fejpénzt kaptak a behozott újoncok után.

A hadügyminiszter a Portfolio szerint azt mondta: "a haderő nem piramisjáték".

A kiadás végső soron a közpénzek felhasználását érinti.

portfolio.hu4 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei