Telex: Az energia ára 13 éve emelkedik, így lehet kevesebbet fogyasztani

A Telex Magyarország Jövő Időben adása szerint az energia ára az elmúlt 13 évben folyamatosan nőtt.

A műsor arról beszél, hogyan lehet úgy csökkenteni az energiafogyasztást, hogy közben ne kelljen lemondani a kényelemről, és milyen lépések vihetnek közelebb egy független energiarendszerhez.

Ez közvetlenül befolyásolhatja a háztartási kiadásokat.

telex.hu6 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei