Telex: Az energia ára 13 éve emelkedik, így lehet kevesebbet fogyasztani
A Telex Magyarország Jövő Időben adása szerint az energia ára az elmúlt 13 évben folyamatosan nőtt.
A műsor arról beszél, hogyan lehet úgy csökkenteni az energiafogyasztást, hogy közben ne kelljen lemondani a kényelemről, és milyen lépések vihetnek közelebb egy független energiarendszerhez.
Ez közvetlenül befolyásolhatja a háztartási kiadásokat.
telex.hu6 órája
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Hatalmas pálfordulás Varga Mihályéknál
hirstart.hu12 órája
Ezt gondolja a kormány a magyar Gmo-mentességről
hirstart.hu13 órája
Itt a vége - döntöttek a védett üzemanyagár kivezetéséről
hirstart.hu14 órája
A cseh T-Mobile-nál folytatja Balogh Tímea
hirstart.hu16 órája
Kamatot vágott és erős üzeneteket küldött az MNB
hirstart.hu11 órája
Elfogatóparancsot adtak ki az EU volt migrációs biztosa ellen
hirstart.hu18 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva