15 milliárd forintot termeltek idén a diákok
Kevesebb diákmunkás termelte a GDP-t, de többet kerestek a munkájukkal.
A felsőoktatásban tanuló dolgozók száma nőtt egyedül.
24.hu9 éve
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
A meleg miatt kialakulóban van a "szieszta-kultúra" a Balatonnál
hirstart.hu3 órája
Aki kipróbálta a finn minirakodókat, az soha többé nem akar mást
hirstart.hu7 órája
A köztársasági elnök aláírta az uniós források hazahozataláról szóló törvényt
hirstart.hu15 órája
Sírnak-rínak a termelők, pedig ők hozták magukra a bajt
hirstart.hu3 órája
Ki dönt ma a munkahelyeden: a vezetőd – vagy az adatok?
hirstart.hu8 órája
Nem az arany tehet róla, hogy a bitcoin árfolyam esik, hanem valami egészen más
hirstart.hu22 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva