Pánik van, de nem kell temetni a programozókat

A Covid utáni digitalizációhoz rengeteg programozó kellett, most pedig ennek a korrekcióját láthatjuk az IT-piac lassulásával - jelezték lapunknak a területet jól ismerő szakértők.

24.hu10 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek