Sándor-palota: reagáltak a Sulyok Tamás leváltását célzó indítványra

A Sándor-palota megszólalt, miután Magyar Péter hétfőn a Parlamentben bejelentette: kezdeményezik Sulyok Tamás köztársasági elnöki megbízatásának megszüntetését.

A Köztársasági Elnöki Hivatal a jogállamiság elvének tiszteletben tartására is felhívta a figyelmet a Blikk szerint.

blikk.hu1 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek