Verekedett az x-faktoros Kristóf

Vasárnap este csak annyi volt biztos, hogy az X-Faktor egyik versenyzőjének nemcsak a rendőrségen, de később az RTL Klub székházában is jelenése volt.

Ma már azt is tudjuk, hogy miért kellett Kristófnak ezekre a helyekre mennie.

nlcafe.hu9 éve
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír