Verekedett az x-faktoros Kristóf
Vasárnap este csak annyi volt biztos, hogy az X-Faktor egyik versenyzőjének nemcsak a rendőrségen, de később az RTL Klub székházában is jelenése volt.
Ma már azt is tudjuk, hogy miért kellett Kristófnak ezekre a helyekre mennie.
9 éve