Elstartolt a Sugar 2. évada: Colin Farrell visszatért az Apple TV+-ra

Elindult a Sugar második évada az Apple TV+-on, és a sorozat úgy folytatja, mintha az első évad sokkoló fordulata meg sem történt volna.

Colin Farrell ismét remek, a noir hangulat továbbra is erős.

A nagy kérdés most az, ad-e végre értelmet a történet annak a bizonyos csavarnak SzMo szerint.

szeretlekmagyarorszag.hu20 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír