U21: 2-1-re nyert Ukrajna Budapesten, Piscsur is gólt szerzett

Az U21-es magyar válogatott 2-1-re kikapott Ukrajnától az Eb-selejtezőn az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.

A vendégek góljait az ETO támadója, Olekszandr Piscsur és Szincsuk lőtte, a hosszabbítás végén Dénes Vilmos szépített.

Az m4sport.hu beszámolója szerint így zárult a budapesti mérkőzés.

m4sport.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Forma 1 / autó-motor