Tengerparti ceremónián házasodott össze az ETO két kézilabdázója

Fodor Csenge és Bruna de Paula, a Győri ETO KC női kézilabdázói tengerparti ceremónián mondták ki a boldogító igent.

A Blikk szerint a nagy napot a helyszíntől a részletekig előre megtervezték, és az eseményről több fotót és videót is megosztottak a követőikkel.

blikk.hu8 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Friss Foci

Kiemelt

Franciaország–Irak 1-0

telex.hu3 órája

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor