Fog még nyerni a Red Bull? Főnöke nem ért egyet a 7 éves mélypontra jutó Verstappennel
Max Verstappenből csak a csalódás beszélt?
A Red Bull csapatfőnöke szerint a hungaroringi gyengélkedés ellenére nem lehet állítani, hogy idén már futamot se nyernek többet.
Bajnok 7 éve nem látott mélyponton van, de nem lepi meg...
m4sport.hu10 hónapja
Még több friss hír
Foci-vb: Messi csereként gólt lőtt, Ausztria a 96. percben ment tovább
szeretlekmagyarorszag.hu14 órája
Foci-vb: Kane rekordja kellett, Anglia első, Horvátország is továbblépett
szeretlekmagyarorszag.hu15 órája
Töltés
Kiemelt
Foci-vb: Dél-Afrika - Kanada (élő)
24.hu2 órája
Messi már megint megdöntött egy rekordot
demokrata.hu4 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva