"Egy álom beteljesülése" – a debütánsok villogtak, de csapatszinten van hova feljavulni
A magyar férfi kézilabda-válogatott 26–24-re legyőzte Montenegrót az Európa-bajnokság csoportkörének nyitányán.
A mérkőzést követően Chema Rodríguez szövetségi kapitány, továbbá Lékai Máté, Bánhidi Bence, Krakovszki Zsolt és Palasics Kristóf értékelt az M4 Sport helyszíni riporterének, Tóth Bálintnak.
m4sport.hu2 éve
Még több friss hír
Deschamps anyja halála miatt hazautazik, kihagyja a norvégok elleni meccset
szeretlekmagyarorszag.hu17 órája
Töltés
Labdarúgás
Mexikó hibátlanul ment tovább a foci-vb-n, Dél-Afrika történelmi sikert ünnepel
szeretlekmagyarorszag.hu06:22
Foci-vb: Hamarosan indulhat a buli Boszniában, Kanada viszont megszívta
szeretlekmagyarorszag.hu7 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva