A harvardi orvos figyelmeztet: ha így isszuk a teát, azzal ártunk a májunknak és a bélrendszerünknek
A tea évszázadok óta a nyugalom és az egészség szimbóluma - de nem mindegy, hogyan fogyasztjuk.
A tea ugyanis bizonyos teázási szokások mellett káros lehet a bélrendszerre és a máj működésére.
Ha gyakran teázol, érdemes megnézni, vajon nem követed-e el ezeket a mindennapos hibákat.
mindmegette.hu6 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Kapcsolódó
Felejtsd el a kémiát: a vonzerő valójában színtiszta agykutatás
igenyesferfi.hu12 órája
Van egy szemétsziget az óceánban, ami nagyobb mint Németország
bien.hu17 órája
Elhalaszthatják a Budapest Pride-ot is? Ezt mondták a szervezők, a miniszter és a rendőrség
hellomagyar.hu18 órája
Házi fagyi fagylaltgép nélkül: három szuper recept
egy.hu20 órája
Hódítanak Európában a napelemes kerítések
nrgreport.com1 órája
A kiszáradás szélére került az egykor rejtett gyöngyszemként ajánlott kirándulóhely
demokrata.hu10 órája
Fagylaltgép nélkül is működik – fagyi, amit bárki elkészíthet
promotions.hu12 órája
Melyik kenyérfajtákban van a legkevesebb kalória?
magyarhirlap.hu20 órája
Receptajánló
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva