Bakar megnyitotta a Kvarner-öböl elzárt katakombáit és örökségközpontját

Új ok a horvát tengerparti kiruccanásra: Bakar a Kvarner-öbölben megnyitotta a korábban évtizedekig zárva tartott katakombáit.

A város emellett új örökségközpontot is átadott, ahol a halászati múltját és helyi történeteit mutatják be a látogatóknak.

A hírt a Drive közölte.

drive.hu3 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei