Bakar megnyitotta a Kvarner-öböl elzárt katakombáit és örökségközpontját
Új ok a horvát tengerparti kiruccanásra: Bakar a Kvarner-öbölben megnyitotta a korábban évtizedekig zárva tartott katakombáit.
A város emellett új örökségközpontot is átadott, ahol a halászati múltját és helyi történeteit mutatják be a látogatóknak.
A hírt a Drive közölte.
3 órája