Nemzetközi befektető vette meg a HelloParks fóti FT1 csarnokát
A HelloParks megállapodott a fóti megaparkban álló FT1 logisztikai csarnok eladásáról egy nemzetközi befektetővel.
A szerződést 2026. május 20-án írták alá.
A magas fenntarthatósági minősítésű épület teljes kihasználtsággal működik, stabil bérlői körrel, ami a piac számára kiszámítható hozamot jelez.
A Portfolio írta meg.
21 órája