Nemzetközi befektető vette meg a HelloParks fóti FT1 csarnokát

A HelloParks megállapodott a fóti megaparkban álló FT1 logisztikai csarnok eladásáról egy nemzetközi befektetővel.

A szerződést 2026. május 20-án írták alá.

A magas fenntarthatósági minősítésű épület teljes kihasználtsággal működik, stabil bérlői körrel, ami a piac számára kiszámítható hozamot jelez.

A Portfolio írta meg.

portfolio.hu21 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt ingatlan hírek

Linkgyűjtemények