Papp László vizsgálatot kér a Semcorp engedélyének visszavonásáról
A Semcorp debreceni akkuipari üzemének környezethasználati engedélye ügyében kért hatósági vizsgálatot Papp László polgármester, miután értesült a gyár területén történt felszín alatti vízszennyezésről.
A Telex szerint a városvezető feljelentést is tett, és azt kéri, nézzék meg az engedély visszavonásának lehetőségét.
1 órája