Megvan az Árulók első áldozata és száműzöttje: ők azok, akiket már nem láthatunk többé a kastélyban
Fordulatos részekkel tért vissza Az Árulók – Gyilkosság a kastélyban az RTL képernyőjére.
A szereplőgárda hétfőn Sváby András csatlakozásával vált teljessé, Árpa Attila pedig kiválasztotta az idei Árulókat, akik közé Erős Antónia, Dér Heni, Lakatos László és Hevér Gábor is bekerült.
Az izgalmak már a második rész elején folytatódtak, amikor kiderül
blikk.hu1 éve
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
A jog fegyverével szabadulna meg Dánia az ukrán férfiaktól
magyarhirlap.hu14 órája
Gyakorlatilag kiszáradt a Sebes-Körös
444.hu14 órája
A kormány a büntetés-végrehajtáshoz megy
infostart.hu4 órája
Hétfőn-kedden otthon maradnak a katonák
magyarhirlap.hu16 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva