Hétfőtől tűzgyújtási tilalom Budapesten és még öt vármegyében

Hétfőn tűzgyújtási tilalom lép életbe Budapesten és további öt vármegyében a kánikula miatti szárazság miatt.

A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) vasárnap az MTI-nek jelezte: a napsütéses idő fokozza a tűzveszélyt, ezért több térségben is életbe lép a korlátozás.

atv.hu4 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír