Hétfőtől tűzgyújtási tilalom Budapesten és még öt vármegyében
Hétfőn tűzgyújtási tilalom lép életbe Budapesten és további öt vármegyében a kánikula miatti szárazság miatt.
A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) vasárnap az MTI-nek jelezte: a napsütéses idő fokozza a tűzveszélyt, ezért több térségben is életbe lép a korlátozás.
4 órája