Üzent Szabó Bence a Metropol főszerkesztőjének: „A lemondás kevés lesz”

Szabó Bence, a Momentum politikusa Facebookon reagált arra, hogy a Médiatanács vizsgálatot indított a Metropol ellen a lapban közölt "Fotózza le, küldje be!" című felhívás miatt.

media1.hu11 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei