MNB-ügy: utalással érkezett 100 milliárd forint a számlájukra, és a Skype-on beszélték meg, mit vegyenek belőle
Mit csináljunk, ha kapunk az államtól a bankszámlánkra 144 milliárd forintot?
– tették fel maguknak a kérdést a kecskeméti egyetemi alapítvány vezetői 2021-ben.
A polgármester és a kecskeméti vezetők egy része egy ideig habozott, Matolcsy emberei viszont átnyomták a javaslatukat.
11 hónapja