Megszólalt a Shell legendás, magyar ex-vezére: Az a jó vezető, aki a sofőrrel, takarítónővel nagy tisztelettel bánik
Kapitány István a valaha volt legmagasabbra jutott magyar vezető.
A Shell kereskedelemért felelős globális alelnöke volt.
37 év után hagyta ott a világcéget.
A Pénzcentrum nagyinterjújában az elmúlt több évtized sikereiről, nehézségeiről és szépségeiről beszél.
10 hónapja