Médiabotrány Amerikában – Beszólt Trumpnak egy humorista, pár napon belül megszűnt a műsora, a The Late Show

A CBS bejelentette, hogy 2026 májusában véget vet a The Late Show 33 éves történetének, és ezzel Stephen Colbert műsorvezetői időszaka is lezárul.

A döntés alig néhány nappal azután született, hogy Colbert élesen bírálta a csatorna anyavállalatát, a Paramountot, amiért peren kívül megegyezett Donald Trumppal – a humorista szerint "kövér kenőpénzt"

mediapiac.com11 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei

Alan Greenspan halálára

hirstart.hu9 órája