Kimerül a stratégiai dízeltartalék: a Mol szerint nem lesz hiány

Ma várhatóan kimerül a magyarországi stratégiai dízeltartalék.

A független kutak aggódnak, a Mol viszont azt közölte az Agroinform szerint, hogy nem kell üzemanyaghiánytól tartani.

Ez a dízelárak és a tankolás tervezése szempontjából is fontos jelzés az autósoknak és a fuvarozóknak.

agroinform.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei