Kimerül a stratégiai dízeltartalék: a Mol szerint nem lesz hiány
Ma várhatóan kimerül a magyarországi stratégiai dízeltartalék.
A független kutak aggódnak, a Mol viszont azt közölte az Agroinform szerint, hogy nem kell üzemanyaghiánytól tartani.
Ez a dízelárak és a tankolás tervezése szempontjából is fontos jelzés az autósoknak és a fuvarozóknak.
1 hónapja