Benzinkutat nyitna Ausztriában a MOL

Tavaly vonultak ki a piacról, mert hálózatuk nem működött jól és túl kicsi volt.

24.hu10 éve
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei