12 órás sztrájk a Hanonnál: nagyobb béremelést követelnek

Rengeteg dolgozó sztrájkol a Hanonnál: 12 órára leálltak, miután az egyeztetések nem vezettek eredményre.

A munkavállalók a mostaninál jóval magasabb béremelést akarnak kiharcolni, ami a cég költségeire és így közvetve az árakra is hatással lehet.

A 24.hu beszámolója szerint a tiltakozás a bértárgyalások elakadására adott válasz.

24.hu4 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei