Az MBA alelnöke lett a Szekszárdi Hegyközség új elnöke!
Hétfőn új elnököt választott a Szekszárdi Hegyközség.
A következő 3 évben Vesztergombi Csaba, szekszárdi borász vezetésével végzi majd a munkáját a Szekszárdi Hegyközség – írta meg a teol.hu.
10 hónapja