Inzaghi a Manchester City kiejtéséről: Oxigén nélkül kellett megmásznunk a Mount Everestet
Simone Inzaghi vezetőedző olyan csúcsteljesítményhez hasonlította csapata, az al-Hilal hosszabbításos győzelmét a sokkal esélyesebb Manchester City felett a labdarúgó-klubvilágbajnokság nyolcaddöntőjében, mint a világ legmagasabb pontjának megmászása.
sportal.hu11 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva