Spanyolország potyagóllal nyert, Uruguay kiesett; Zöld-foki továbbjutott
Spanyolország megnyerte a H csoportot és veretlen maradt: a záró fordulóban 1-0-ra verte Uruguayt egy nagy potyagóllal.
A Zöld-foki-szigetek is veretlen, három meccsen három döntetlennel csoportmásodik lett, így továbbjutott.
A kétszeres világbajnok Uruguay búcsúzott a tornától a 24.hu szerint.
24.hu6 órája
Még több friss hír
Töltés
Még több hír
Újra összeállt a Harcosok klubja az amerikai-török meccsen
444.hu22 órája
Mexikó hibátlanul ment tovább a foci-vb-n, Dél-Afrika történelmi sikert ünnepel
szeretlekmagyarorszag.hu2 napja
Foci-vb: Hamarosan indulhat a buli Boszniában, Kanada viszont megszívta
szeretlekmagyarorszag.hu2 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva