Borbély Balázs: Nem lett volna igazságos, ha nem mi jutunk tovább
Kétgólos hazai győzelmével harcolta ki a továbbjutást a Konferencia-ligában az ETO FC Győr együttese.
Borbély Balázs vezetőedző szerint a győri volt a jobb csapat, az elejétől kezdve az történt a találkozón, amit szerettek volna.
m4sport.hu10 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva