Visszahívta a forgalomból a 2023.06.30. minőségmegőrzési idejű S-Budget darált mákot a Spar - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) kedden honlapján.
A forgalmazó érzékszervi nem megfelelőséggel indokolta az intézkedést – tudatták. A Pa-Comp Kft. által gyártott, 200 grammos kiszerelésben kapható darált mák tételszáma DM 0003. A Nébih kéri a vásárlókat, hogy a jelzett azonosító adatokkal megegyező terméket ne fogyasszák el.

A felhívást a Spar Magyarország Kereskedelmi Kft. is közzétette honlapján, ahol közölte: az érintett terméket 2023. január 12-éig mindegyik Spar üzlet visszaveszi, és a termék árát visszatéríti. A határidő lejárta után visszavételi igényt az info@pa-comp.hu címen lehet kérni – tették hozzá.
(MTI)
A címlapon fut
Európa rejtett tengerparti úti céljai
Több mint 50 európai strandot elemeztek, így született meg a rangsor Európa legkevésbé zsúfolt tengerpartjairól.
0 seconds of 2 minutes, 14 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
Keyboard Shortcuts
Shortcuts Open/Close/ or ?
Play/PauseSPACE
Increase Volume↑
Decrease Volume↓
Seek Forward→
Seek Backward←
Captions On/Offc
Fullscreen/Exit Fullscreenf
Mute/Unmutem
Decrease Caption Size-
Increase Caption Size+ or =
Seek %0-9
Next Up
A Kolorádón kérdeztük a fesztiválozókat, kell-e spórolni a szórakozáson
03:11