Múlt hét csütörtökön a Ryanair jelentette be, hogy az utasokra hárítja a kormány különadóját. Nem kellett sokat várni, újabb fapados állt elő ezzel ötlettel.
Az EasyJet szerint olyan időszakban történt az új adó bevezetése, amikor a légiközlekedési ágazat épp csak elkezdett kilábalni a járványból – írja a hvg.hu, miután a fapados a megkeresésükre reagált.
A cég jelezte továbbá, hogy magasabb viteldíjakat fog eredményezni az a költségnövekedés, ami az új, utasonként számolt adóból fakad. A jövőbeli járataikról szóló döntéseiknél pedig a mostani adó eredményét mindenképp figyelembe fogják venni.

A környezetvédelmi hatással kapcsolatban az EasyJet szerint a magyar kormány által bevezetett adó egy elveszített lehetőség arra, hogy környezetvédelmi célokat is el tudjon érni vele, mivel nem tükrözi az utasok károsanyag-kibocsátását.
A címlapon fut
Miért négyzet alakúak a lyukak az USB-kábelen?
Sokakat foglalkoztathatott a kérdés: miért négyzet alakú lyukak vannak az USB-csatlakozók felületén? Most fény derül a válaszra.
0 seconds of 1 minute, 13 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
Keyboard Shortcuts
Shortcuts Open/Close/ or ?
Play/PauseSPACE
Increase Volume↑
Decrease Volume↓
Seek Forward→
Seek Backward←
Captions On/Offc
Fullscreen/Exit Fullscreenf
Mute/Unmutem
Decrease Caption Size-
Increase Caption Size+ or =
Seek %0-9
Next Up
A nagy virsliteszt: megéri a drágább virslit venni a boltokban?
05:35