Világelső lehet Japán: törvényben is korlátoznák a mobilhasználatot, mindössze napi két órára
Példa nélküli szabályozást készül elfogadni egy japán város: Toyoake önkormányzata azt javasolja, hogy a lakosok legfeljebb napi két órát töltsenek a mobiltelefonjuk képernyője előtt.
A 69 ezres településen hamarosan törvénybe iktathatják az irányelvet, ami a világon is az elsők között lenne.
mediapiac.com9 hónapja
Még több friss hír
Kapcsolódó hírek
Beszélni sem tudott, olyan részeg volt az M3-ason boruló autós
hirstart.hu7 órája
Ezt kell tenni, ha gyereket vagy állatot látunk egy tűző napon hagyott autóban
hirstart.hu17 órája
50 ezer évig élhetett elszigetelten a neandervölgyiek rejtélyes csoportja
hirstart.hu1 napja
Nagy kockázat a cégeknek, ha a dolgozók AI-t használnak
hirstart.hu1 napja
Holland példa mutatja, mi lehet az e-autók jövője
hirstart.hu1 napja
Tovább mélyült a csillagemberek rejtélye
hirstart.hu11 órája
Jó hírt kaptak az újpesti közlekedők
hirstart.hu1 napja
Így változtathatja meg a Gmail-címét a Google-nél
hirstart.hu1 napja
A 10 legjobb étterem a horvát tengerpart felé
hirstart.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva