Vezettük a következő magyar autót

2026-ban indul a BYD szegedi üzeme, az ott gyártott autók közül az Atto 2 lesz a 2-ik.

Konnektorról tölthető, nagyakkus hibridként vezettük az új magyar autót.

vezess.hu7 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek