Toyota lett a magyar újautó-piac éllovasa 2026-ban, Suzukit is előzi

Tovább gyorsult a magyar újautó-piac: áprilisban közel 12 ezer személyautó kapott rendszámot, ami csaknem 10% növekedés éves alapon.

Az év első négy hónapjában több mint 48 ezer új autót helyeztek forgalomba Magyarországon, miközben átrendeződött a piac: a Toyota állt az élre a Pénzcentrum szerint.

penzcentrum.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek