Több sertéshúst javasol a minisztérium: tényleg javítja a termékenységet?

Az agrártárca több sertéshús fogyasztására buzdít, és azt állítja, ettől egészségesebbek lehetünk, sőt a termékenységnek is jót tehet.

A Telex utánajárt: igaz-e, hogy a sertéshús fokozza a termékenységet, és érdemes-e emiatt gyakrabban a tányérra tenni.

telex.hu2 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek