Szokatlan lépés az Apple-től: eltörölhetik az iPhone-ok egy funkcióját

Egy Európai Uniós szabályozás miatt szűnhet meg az iPhone-okban a funkció, ami megosztja az Apple okosórákkal a wifi-adatokat.

infostart.hu7 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek