New Yorkban egy rendőr lett a város legkeményebb gyorshajtója

New Yorkban botrányt kavart, hogy egy rendőr lett a város egyik legdurvább gyorshajtója.

A Vezess beszámolója szerint az ügy már nem egyszeri figyelmetlenségről szól: a bírságok száma alapján inkább visszatérő mintát jelez, ami a közlekedésbiztonság szempontjából is kellemetlen következményekkel járhat.

vezess.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek