Ne kapcsold ki éjjel a mobilod: szakértők szerint felesleges, káros is

Sokan éjszakára teljesen kikapcsolják a mobiljukat, hogy csökkentsék az okostelefon-függőséget és jobban aludjanak.

A Blikk által idézett szakértők szerint ez többnyire felesleges, sőt káros is lehet: a napi ki- és bekapcsolás terheli a rendszert, és megakaszthatja a háttérben futó frissítéseket is.

blikk.hu13 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek