Mutatjuk a frissen betiltott autós reklámot

Itt a Toyota-reklám, melyet túl veszélyesnek ítélt a hatóság, ezért betiltották a tévés sugárzását.

Állítólag rossz üzenetet küldött az autósoknak.

vezess.hu6 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek