Miközben a kormány katonákkal védi a Paksi Atomerőművet, aranybányát posztolt róla a hekkereknek

A Facebookon tettek közzé képeket arról, hogy Szalay-Bobrovniczky Kristóf bejárta az erőművet, de több olyan fotót is megosztottak, amit nem kellett volna.

Hiába törölték ezeket tíz percen belül, az internet nem felejt.

telex.hu3 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek