Levesznek egy fizetős terhet az autósok válláról

Már csak hónapok kérdése, és az új hulladékgazdálkodási szisztéma keretében a használt gumiabroncsokat is ingyenesen visszaveszik.

vezess.hu3 éve
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek