Kubában Polskiból épített elektromos autót az üzemanyaghiány miatt
A kubai üzemanyaghiány és az Egyesült Államok olajblokádja miatt egy férfi saját kezűleg alakított át egy kis Polskit: elektromos hajtást épített bele.
A sufnituning látványos, és jól mutatja, hogyan próbálják működésben tartani a járműveket, miközben a közlekedés egyre akadozik.
A Blikk beszámolója szerint a hiány már hónapok alatt érezhetővé vált.
blikk.hu2 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Kapcsolódó hírek
Veszélyes és illegális Rubint Réka rákkezelése
hirstart.hu20 órája
Nehezen felfogható videó készült egy kínai utcán
hirstart.hu21 órája
Állat verdával jár két szurkoló a foci-vb meccseire
hirstart.hu1 napja
Napi hülye: vízbe fulladt az 50 milliós SUV
hirstart.hu1 napja
Beszélni sem tudott, olyan részeg volt az M3-ason boruló autós
hirstart.hu1 napja
Színmániásoknak készült ez a kisautó
hirstart.hu14 órája
Ebben az autóban végzetes lehet, ha kátyúba hajtasz
hirstart.hu20 órája
A Szamosból fogták ki a menekülő autótolvajt
hirstart.hu21 órája
Pehelysúlyú bolygókat fedezett fel a NASA
hirstart.hu23 órája
Tovább mélyült a csillagemberek rejtélye
hirstart.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva