Kömlődi Ferenc: ne fogadjuk el az alattvalói státuszt a technológiában
Kömlődi Ferenc jövőkutató a 24.hu-nak arról beszélt, milyen pozitív és negatív hatásai vannak a technológiai fejlődésnek, és hogyan fonódhat össze a technológián meggazdagodó milliárdosok érdeke a szélsőséges politikai elittel.
A beszélgetés gyakorlati kérdése: mennyire marad mozgásterünk felhasználóként, és hogyan védekezhetünk az alárendelt szerep ellen.
24.hu7 órája
Még több friss hír
Töltés
Kapcsolódó hírek
Hatalmasat zuhant a üzemanyagok ára itthon
hirstart.hu10 órája
Melyik a legjobb hordozható hangszóró?
hirstart.hu1 napja
Új fordulat a technológiai háborúban: Amerika súlyos csapást mért Kínára
hirstart.hu1 napja
A Yettel jóváírást biztosít a Venezuelában tartózkodó ügyfelei számára
hirstart.hu1 napja
Keményen letesztelte egy idős hölgy a sportkocsi-értékesítőt
hirstart.hu1 napja
Jó híreket kapnak az autósok: zuhannak az árak a kutakon
hirstart.hu1 napja
Hivatalos: megszűnt a védett üzemanyagár!
hirstart.hu1 napja
460 lóerős Seat Leon 1.8T? Videón, hogy mire képes padlógázon!
hirstart.hu3 órája
Ez a Ford igazi csendestárs a családi logisztikában
hirstart.hu12 órája
A bőr gyógyítását forradalmasíthatja egy magyar felfedezés
hirstart.hu1 napja
Ezt tudja a Samsung legolcsóbb mobilja
hirstart.hu1 napja
Az energiahálozatra is nyomást gyakorol a hőség
hirstart.hu1 napja
Vezető nélkül tett meg egy kört a Nordschleifén egy Xiaomi
hirstart.hu1 napja
Új helyettes államtitkárt nevezett ki a Tisza Párt
hirstart.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva