Kömlődi Ferenc: ne fogadjuk el az alattvalói státuszt a technológiában

Kömlődi Ferenc jövőkutató a 24.hu-nak arról beszélt, milyen pozitív és negatív hatásai vannak a technológiai fejlődésnek, és hogyan fonódhat össze a technológián meggazdagodó milliárdosok érdeke a szélsőséges politikai elittel.

A beszélgetés gyakorlati kérdése: mennyire marad mozgásterünk felhasználóként, és hogyan védekezhetünk az alárendelt szerep ellen.

24.hu7 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek